Kryptoměny - snadno, pohodlně, rychle a bezpečně!
+420 777 439 677
SK

Návody

ui.blog.navodyInfo

Registrace a verifikace uživatele

Autor: FreeCoin.cz

Pro registraci na portál www.freecoin.cz je nutné vyplnit údaje v sekci registrace a po vytvoření účtu je nutné svůj nově vytvořený účet verifikovat (ověřit). Po kliknutí na pole REGISTRACE v pravém horním rohu stránky se otevře tabulka. Tabulka obsahuje 6 údajů nutných k registraci.

registarce

Do pole uživatelské jméno vyberte jméno/přezdívku, kterou budete používat na našem webu Další krok je vyplnění Vašeho jména a příjmení Poté vyplňte Váš email, ze kterého bude probíhat komunikace s naším webem Nakonec zvolte heslo a poté ho ještě jednou pro kontrolu potvrďte Nakonec zaškrtněte pole, kde souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

registarce formulář

Po registraci bude nutné účet aktivovat pomocí emailu. Do vaší emailové schránky bude doručen email s odkazem, díky němuž svůj účet aktivujete (některé emailové služby doručí email s ověřením jako SPAM, proto zkontrolujte i složku SPAM, aktivační email je možné odeslat znovu).

Po registraci Vašeho účtu je nutné účet verifikovat-ověřit. Pokud jste si u nás založil nový účet, po přihlášení se vám automaticky zobrazí pokyny k verifikaci ihned po registraci/přihlášení.

ověření

Pokud u nás účet máte již déle verifikaci provedete po přihlášení na našich stránkách po kliknutí na svůj účet a následném kliknutí na pole ZMĚNIT DATA UŽIVATELE v sekci STATISTIKA UŽIVATELE.

ověření formulář

K verifikaci Vašeho účtu vyplňte tabulku s osobními údaji (jméno, příjmení/název společnosti, IČO, email, bydliště, město, rodné číslo, telefonní číslo, číslo účtu).

Dále jsou nutné přiložit kopie (fotografie) OP a dalšího osobního dokladu (pas,ŘP,...). Poté nahrát fotografii/kopii hlavičky bankovního účtu na jméno, ze kterého budou přicházet platby za objednávky nebo odcházet platby za zaslané kryptoměny.

nahrávaní souborů

Po vyplnění a schválení verifikace budou limity směn aktivovány na 250 000 Kč/den, pro navýšení limitů směn nad 250 000Kč/den je možné nás kontaktovat na email.

Připojte se k našim spokojeným zákazníkům Poslední realizované obchody
Výkup
1 579,0000 XRP 16.8.19
Prodej
1,1128 ETH 16.8.19
Prodej
1 632,9700 XRP 16.8.19
Prodej
0,0410 BTC 16.8.19
CHCI TÉŽ INVESTOVAT NEBO PRODAT

Zaujala Vás naše nabídka a rádi byste investovali do kryptoměn a nebo již kryptoměny vlastníte a rozhodli jste se je prodat a získat tak finanční prostředky? Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedené kontakty a nebo využijte formuláře výše.