Kryptoměny - snadno, pohodlně, rychle a bezpečně!
+420 777 439 677
Odpovědi na dotazy, které od Vás
často dostáváme ...
Co nabízíme? FreeCoin.cz je platforma pro nákup a prodej kryptoměn (Bitcoin a Litecoin) bez zbytečných formalit a registrací! Minimální limit transakce je 5000 Kč nebo ekvivalent BTC/LTC. Provádíme transakce do výše 1000 EUR bez registrace a plýtvání Vašeho času!
Jak probíhá transakce? V našem formuláři zadáte počet nakupovaných či prodávaných BTC/LTC spolu s Vaším číslem účtu či číslem peněženky. Ihned po zadání objednávky do systému obdržíte email s potvrzením Vašich údajů a instrukcemi k platbě. Po obdržení Vaší platby ihned odešleme obnos peněz či měny smluvený pro danou transakci. Zároveň obdržíte email o dokončení transakce. Celý průběh zpracovávání transakce, můžete sledovat na našem webu pod číslem transakce který přísluší Vaší objednávce.
Jaký máme kurz? Náš kurz je v reálném čase vypočítávaný z aktuální hodnoty BTC/LTC na světovém trhu. V případě zadání transakce je kurz zmražen a držen po stanovenou dobu. V případě registrace bude Váš nákup ještě rychlejší, protože Vaše údaje budou uloženy pro další transakce.
Musím se registrovat? Při transakcích do 1 000 EUR se není třeba registrovat. Od 1.1.2017 vešla v platnost novela zákona 253/2008 Sb., dle kterého jsme povinni provádět identifikaci klienta při transakci nad 1 000 EUR.
U jakých bank máme účty? V tuto chvíli máme účet u:
  • ČSOB
  • SBERBANK
Jestliže nemáte účet ani u jedné z těchto bank, posílejte prosím peníze na účet ČSOB, nebo můžete vložit peníze přímo na pokladně vybrané banky.
Jak dlouho trvá bankovní převod? Toto jsou pouze odhady z naší zkušenosti, banka si vyhrazuje na převod 2 pracovní dny.
  • ČSOB -> ČSOB - do půl hodiny (převody fungují do 20:00)
  • SBERBANK -> SBERBANK - do půl hodiny (převody fungují do 18:00)
  • Jiná -> ČSOB
Většina bank již podporuje rychlé platby, takže v případě odeslání peněz dopoledne jsou peníze kolem 16:00 hodiny na našem účtu. V případě odeslání peněz odpoledne, budou peníze na účtu druhý pracovní den.
Bohužel ani jedna z uvedených bank prozatím nepodporuje mezibankovní převody o víkendu, peníze dorazí nasledující pracovní den.
Co když k nám peníze dorazí později než za 2 hodiny? Ve většině případů jsme schopni držet slíbený kurz déle než 2 hodiny. Může však dojít k situaci, kdy cena rapidně stoupne/klesne. K těmto případům přistupujeme individuálně. Vždy se snažíme najít řešení, které Vám bude vyhovovat. Můžeme se domluvit na novém kurzu, případně na vrácení peněz na Váš účet.
Kde mám jistotu, že mi za mé peníze skutečně pošlete kryptoměnu? Společnost provozující portál FreeCoin.cz se řídí Českým právním řádem a splňuje veškeré jeho podmínky a nařízení.
Za jak dlouho po vyřízení objednávky se Bitcoiny/Litecoiny objeví v mé peněžence? Ve chvíli kdy obdržíte email s potvrzením odeslání BTC/LTC je již transakce odeslaná. Z principu fungování BTC/LTC sítě je nutné tuto transakci ještě ověřit. Ověření probíhá automaticky v rámci sítě a může trvat od několika minut až po několik desítek minut. V emailu obrdržíte také identifikátor transakce, podle kterého můžete sledovat průběh ověřování.
Jak rychle vyřizujeme objednávky? Odesílání kryptoměny nebo peněz je realizováno manuálně. Snažíme se všechny objednávky odbavovat v nejkratším možném čase, 24/7 je k dispozici minimálně jeden z našich operátorů.
Připojte se k našim spokojeným zákazníkům Poslední realizované obchody
Prodej
0,1415 BTC 25.5.18
Prodej
8,9000 LTC 25.5.18
Prodej
1,4000 BTC 25.5.18
Prodej
0,0290 BTC 25.5.18
CHCI TÉŽ INVESTOVAT NEBO PRODAT

Zaujala Vás naše nabídka a rádi byste investovali do kryptoměn a nebo již kryptoměny vlastníte a rozhodli jste se je prodat a získat tak finanční prostředky? Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedené kontakty a nebo využijte formuláře výše.