Kryptoměny - snadno, pohodlně, rychle a bezpečně!
+420 777 439 677
SK
Odpovědi na dotazy, které od Vás často dostáváme ...
Co nabízíme? FreeCoin.cz je platforma pro nákup a prodej kryptoměn (Bitcoin a Litecoin). Minimální limit transakce je 2500 Kč nebo ekvivalent BTC/LTC.
Registrace a verifikace uživatele Pro registraci na portál www.freecoin.cz je nutné vyplnit údaje v sekci registrace a po vytvoření účtu je nutné svůj nově vytvořený účet verifikovat (ověřit). Verifakaci je možné provést po kliknutí na účet uživatele v sekci STATISTIKA UŽIVATELE.
Co potřebuji k verifikaci účtu? K verifikaci vašeho účtu vyplníte tabulku s osobními údaji (jméno, příjmení/název společnosti,IČO,DIČ, email, bydliště,město, rodné číslo, telefon,číslo účtu) dále jsou nutné přiložit kopie (fotografie) OP a dalšího osobního dokladu (pas,ŘP,...), dále je nutné zaslat fotografii/kopii hlavičky bankovního účtu na jméno, ze kterého budou přicházet platby za objednávky nebo odcházet platby za zaslané kryptoměny.Po vyplnění a schválení verifikace budou limity směn aktivovány na 250 000 Kč/den, pro navýšení limitů směn nad 250 000Kč je možné nás kontaktovat na email info@freecoin.cz.
Jak probíhá transakce? V našem formuláři zadáte počet nakupovaných či prodávaných BTC/LTC spolu s Vaším číslem účtu či číslem peněženky. Ihned po zadání objednávky do systému obdržíte email s potvrzením Vašich údajů a instrukcemi k platbě. Po obdržení Vaší platby ihned odešleme obnos peněz či měny smluvený pro danou transakci. Zároveň obdržíte email o dokončení transakce. Celý průběh zpracovávání transakce, můžete sledovat na našem webu pod číslem transakce který přísluší Vaší objednávce.
Jaký máme kurz? Náš kurz je v reálném čase vypočítávaný z aktuální hodnoty BTC/LTC na světovém trhu. V případě zadání transakce je kurz zmražen a držen po stanovenou dobu. V případě registrace bude Váš nákup ještě rychlejší, protože Vaše údaje budou uloženy pro další transakce.
U jakých bank máme účty? V tuto chvíli máme účet u:
  • FIO banka
  • MONETA
  • Jiná
Jestliže nemáte účet ani u jedné z těchto bank, vyberte ve formuláři možnost JINÁ. Nebo můžete vložit peníze přímo na pokladně vybrané banky.
Jak dlouho trvá bankovní převod? Toto jsou pouze odhady z naší zkušenosti, banka si vyhrazuje na převod 2 pracovní dny.
  • FIO -> FIO - převody v rámci Fio banky fungují non-stop i o víkendu
  • MONETA -> MONETA - do půl hodiny (převody fungují do 18:00)
  • Jiná -> FIO
Většina bank již podporuje rychlé platby, takže v případě odeslání peněz dopoledne jsou peníze kolem 16:00 hodiny na našem účtu. V případě odeslání peněz odpoledne, budou peníze na účtu druhý pracovní den.
Co když k nám peníze dorazí později než za 2 hodiny? Ve většině případů jsme schopni držet slíbený kurz déle než 2 hodiny. Může však dojít k situaci, kdy cena rapidně stoupne/klesne. K těmto případům přistupujeme individuálně. Vždy se snažíme najít řešení, které Vám bude vyhovovat. Můžeme se domluvit na novém kurzu, případně na vrácení peněz na Váš účet.
Kde mám jistotu, že mi za mé peníze skutečně pošlete kryptoměnu? Společnost provozující portál FreeCoin.cz se řídí Českým právním řádem a splňuje veškeré jeho podmínky a nařízení.
Za jak dlouho po vyřízení objednávky se Bitcoiny/Litecoiny objeví v mé peněžence? Ve chvíli kdy obdržíte email s potvrzením odeslání BTC/LTC je již transakce odeslaná. Z principu fungování BTC/LTC sítě je nutné tuto transakci ještě ověřit. Ověření probíhá automaticky v rámci sítě a může trvat od několika minut až po několik desítek minut. V emailu obrdržíte také identifikátor transakce, podle kterého můžete sledovat průběh ověřování.
Jak rychle vyřizujeme objednávky? Odesílání kryptoměny nebo peněz je realizováno manuálně. Snažíme se všechny objednávky odbavovat v nejkratším možném čase, 24/7 je k dispozici minimálně jeden z našich operátorů.
Připojte se k našim spokojeným zákazníkům Poslední realizované obchody
Výkup
0,1000 BTC 18.10.18
Výkup
0,1000 BTC 17.10.18
Prodej
15,0000 LTC 17.10.18
Prodej
0,0200 BTC 17.10.18
CHCI TÉŽ INVESTOVAT NEBO PRODAT

Zaujala Vás naše nabídka a rádi byste investovali do kryptoměn a nebo již kryptoměny vlastníte a rozhodli jste se je prodat a získat tak finanční prostředky? Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedené kontakty a nebo využijte formuláře výše.