Kryptoměny - snadno, pohodlně, rychle a bezpečně!
+420 777 439 677
SK
Odpovědi na dotazy, které od Vás často dostáváme ...
Co nabízíme? FreeCoin.cz je platforma pro nákup a prodej kryptoměn (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, BitcoinCash, Ripple a Dash). Minimální limit transakce je 2500 Kč nebo ekvivalent v některé z uvedených digitálních měn.
Registrace a verifikace uživatele Pro registraci na portál www.freecoin.cz je nutné vyplnit údaje v sekci registrace a po vytvoření účtu je nezbytné svůj nově vytvořený účet verifikovat (ověřit). Verifikaci je možné provést po kliknutí na účet uživatele v sekci STATISTIKA UŽIVATELE.
Co potřebuji k verifikaci účtu? K verifikaci Vašeho účtu vyplníte tabulku s osobními údaji (jméno, příjmení/název společnosti, IČO, DIČ, email, bydliště, město, rodné číslo, telefon, číslo účtu) dále je nutné přiložit kopie (fotografie) OP a dalšího osobního dokladu (pas, ŘP, ...), poté je potřeba zaslat fotografii/kopii hlavičky bankovního účtu na jméno, ze kterého budou přicházet platby za objednávky nebo odcházet platby za zaslané kryptoměny. Po vyplnění a schválení verifikace budou limity směn aktivovány na 250 000 Kč/den, pro navýšení limitů směn nad 250 000 Kč je možné nás kontaktovat na email [email protected]
Jak probíhá transakce? V našem formuláři zadáte počet nakupovaných či prodávaných jednotek dané kryptoměny spolu s Vaším číslem účtu či číslem peněženky. Ihned po zadání objednávky do systému obdržíte email s potvrzením Vašich údajů a instrukcemi k platbě. Po obdržení Vaší platby ihned odešleme obnos peněz či měny smluvený pro danou transakci. Zároveň obdržíte email o dokončení transakce. Celý průběh zpracovávání transakce můžete sledovat na našem webu pod číslem transakce, který přísluší Vaší objednávce.
Jaký máme kurz? Náš kurz je v reálném čase vypočítávaný z aktuální hodnoty dané kryptoměny na světovém trhu. Po zadání transakce je kurz zmražen a držen po stanovenou dobu. V případě registrace bude Váš nákup ještě rychlejší, protože Vaše údaje budou uloženy pro další transakce.
U jakých bank máme účty? V tuto chvíli máme účet u:
  • Equa bank
  • Jiná
Jestliže nemáte účet ani u jedné z těchto bank, vyberte ve formuláři možnost JINÁ. Případně můžete vložit peníze přímo na pokladně vybrané banky.
Jak dlouho trvá bankovní převod? Toto jsou pouze odhady z naší zkušenosti, banka si vyhrazuje na převod 2 pracovní dny.
  • Equa bank -> Equa bank - převody v rámci Equa bank fungují i o víkendu od 6:00 do 22:00
  • Jiná -> Equa bank
Většina bank již podporuje rychlé platby, takže v případě odeslání peněz dopoledne jsou peníze kolem 16:00 hodiny na našem účtu. V případě odeslání peněz odpoledne budou peníze na účtu druhý pracovní den.
Co když k nám peníze dorazí později než za 2 hodiny? Ve většině případů jsme schopni držet slíbený kurz déle než 2 hodiny. Může však dojít k situaci, kdy cena rapidně stoupne/klesne. K těmto případům přistupujeme individuálně. Vždy se snažíme najít řešení, které Vám bude vyhovovat. Můžeme se domluvit na novém kurzu, případně na vrácení peněz na Váš účet.
Kde mám jistotu, že mi za mé peníze skutečně pošlete kryptoměnu? Společnost provozující portál FreeCoin.cz se řídí českým právním řádem a splňuje veškeré jeho podmínky a nařízení.
Za jak dlouho po vyřízení objednávky se kryptoměna objeví v mé peněžence? Ve chvíli, kdy obdržíte email s potvrzením odeslání digitální měny, je již transakce odeslaná. Z principu fungování blockchainu je nutné tuto transakci ještě ověřit. Ověření probíhá automaticky v rámci sítě a může trvat od několika minut až po několik desítek minut. V emailu obrdržíte také identifikátor transakce, podle kterého můžete sledovat průběh ověřování.
Jak rychle vyřizujeme objednávky? Odesílání kryptoměny nebo peněz je realizováno manuálně. Snažíme se všechny objednávky odbavovat v nejkratším možném čase, 24/7 je k dispozici minimálně jeden z našich operátorů.
Připojte se k našim spokojeným zákazníkům Poslední realizované obchody
Prodej
1 034,4800 XRP 19.9.19
Prodej
0,0232 BTC 18.9.19
Prodej
2,0000 BTC 18.9.19
Prodej
0,2000 BTC 18.9.19
CHCI TÉŽ INVESTOVAT NEBO PRODAT

Zaujala Vás naše nabídka a rádi byste investovali do kryptoměn a nebo již kryptoměny vlastníte a rozhodli jste se je prodat a získat tak finanční prostředky? Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedené kontakty a nebo využijte formuláře výše.