Kryptoměny - snadno, pohodlně a bezpečně!
(+420) 777 439 677

Krátký přehled událostí uplynulích týdnů

Články ze světa kryptoměn.

Autor: FreeCoin.cz

Poslední týdny byly pro trh s kryptoměnami velmi pozitivní. Na začátku měsíce nás nejspíše všechny překvapila masivní pumpa Bitcoinu, která vdechla život i všem altcoinům. Některé v průběhu dnů zdvojnásobily svou hodnotu! Samotný Bitcoin si polepšil o téměř 1000 $ (20 procent).

Bitcoin

Bitcoin prolomil rezistenci stoupajícího trendového kanálu, ve kterém se držel poslední měsíce. Momentálně všechny indikátory ukazují na překoupený stav. Je tedy možné, že korekce, která začala v průběhu týdne, ještě bude pokračovat.

1D BTC/USD - Bitfinex 

Litecoin

Litecoin si udržel tempo nastolené v březnu. Nakonec se vyšplhal až na hodnotu 100 $, od které se odrazil. Momentálně tuto kryptoměnu omezuje rezistenční pásmo v oblasti 92 - 100 $, které ještě bude velmi problémové. Litecoinu by v jeho proražení mohla pomoci další pumpa Bitcoinu.

1D LTC/USD - Bitfinex

Bitcoin Cash

Bitcoin Cash v dubnu vystřelil o 100 % a zastavil se až na hodnotě 350 $. Momentálně se obchoduje za ~ 280 USD a vrátil se na úroveň růstu 50 %. Další vývoj ceny této kryptoměny bude nyní záviset hlavně na Bitcoinu. Pokud do trhu "nevdechne život nějaká nečekaná událost", je dost možné, že korekce Bitcoin Cash bude pokračovat až po fibo úroveň 38,2 %. Po jejím dosažení bychom mohli zaznamenat další růst.

Ceny a novinky ze světa kryptoměn můžete pohodlně sledovat na našem webu KMcap.eu

4h BCH/USD - Bitfinex 

Ethereum

Ethereum se již čtyři měsíce pohybuje ve formaci stoupající klín. Vývoj ceny této kryptoměny je charakteristický stoupajícími lokálními minimy a mírně rostoucími lokálními maximy. Ethereum má problém otestovat hodnotu 200 $. Přechod přes tuto cenu je důležitý, pokud chceme vidět další růst. Pokud se tak nestane, Ethereum bude ve třetím čtvrtletí zažívat těžké časy a hrozí mu větší pokles po vypadnutí z formace.

1D ETH/USD - Bitfinex 

Všechny zmiňované kryptoměny můžete obchodovat ve směnárně Freecoin.

Další důležité novinky

Bitcoin SV v ohrožení

Hlavní tvář kryptoměny Bitcoin SV, Craig Wright, pořádně zatopil své komunitě, když veřejně prohlásil, že se bude soudit s uživatelem Twitteru - Hodlonautem - kvůli jeho vyjádřením. Craig Wright požaduje, aby Hodlonaut uznal, že právě Craig je ten pravý Satoshi Nakamoto.

CEO burzy Binance, Changpeng Zhao, se stejně jako další prominentní členové bitcoinové komunity, postavil za Hodlonauta a Craighovi pohrozil delistováním Bitcoin SV z burzy.

https://twitter.com/cz_binance/status/1116563034476957699

Bithumb po hacku zase na nohách

Jihokorejskou burzu Bithumb v poslední době trápí hackeři. Koncem března jsme zaznamenali už druhý hack v průběhu šesti měsíců. Burza však naštěstí nepřišla o příliš mnoho peněz a ztráty velmi rychle pokryla. 11. dubna 2019 úspěšně prošla auditem a zdá se, že je vše již v pořádku.

Konkurence FbCoinu - VKcoin se v Rusku těší velké oblíbenosti

Ruská sociální síť VKontakte se po vzoru Facebooku rozhodla vytvořit svou vlastní kryptoměnu. VKcoinu byl oznámen teprve nedávno, ale už teď se těší velké oblíbenosti, hlavně mezi těžaři. Více informací zde.

I o Facebook je však velký zájem. Sociální síť očekává, že v předprodeji během ICO vysbírá miliardu dolarů. V tomto odkazu se dozvíte více.

Čína plánuje zákaz těžby Bitcoinu - Bitmain má problém

Čínská vláda v posledních letech kryptoměnám moc nefandí. Po zákazu obchodování a placení pomocí různých digitálních mincí se chystá i na zákaz těžby. To by ovšem pro Bitcoin nebyla dobrá zpráva, neboť velká část hashrate bitcoinové sítě pochází právě z Číny.

A bledě to vypadá i s největším těžařským gigantem a výrobcem ASIC minerů. Bitmain má velké problémy. Existuje několik důvodů, proč by zákaz těžby v Číně nemusel přežít. Najdete je zde.

 

Připojte se k našim spokojeným zákazníkům Poslední realizované obchody
Prodej
0,1554 BTC 20.6.24
Prodej
0,1652 BTC 20.6.24
Prodej
0,0149 BTC 20.6.24
Prodej
0,1251 BTC 19.6.24
CHCI TÉŽ INVESTOVAT NEBO PRODAT

Zaujala Vás naše nabídka a rádi byste investovali do kryptoměn a nebo již kryptoměny vlastníte a rozhodli jste se je prodat a získat tak finanční prostředky? Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedené kontakty a nebo využijte formuláře výše.