Kryptoměny - snadno, pohodlně a bezpečně!
(+420) 777 439 677

Přehled trhu Listopad II

Články ze světa kryptoměn.

Autor: FreeCoin.cz

Přehled trhu Listopad II

Listopad toho prozatím moc nového nepřinesl. Vývoj trhu byl spíše nudný. Cena BTC dále pokračuje v sestupném koridoru. Tuto cestu BTC nastoupil již od peaku na 14 tisících dolarech. Od té doby se pohybujeme v období korekce. A tím se dostáváme k tomu, co je momentálně klíčová otázka. Jsme stále v korekci, anebo se pomaličku přechází do nového bear marketu?

Osobně jsem přesvědčen, že bear market a jeho hrozba stále není na místě. Ačkoliv se cena pohybuje pod 200 day MA, tak se nejedná o nic děsivého. Dlouhodobá růstová tendence je totiž stále netknuta. Respektive se ukázala jako funkční support ceny a tak jsme stále na cestě za pomalým vzestupem.

Graf vývoje trhu Listopad

Pokud se pozorně podíváme, tak modrý koridor ukazuje sestupnou tendenci. Zelená linie pak vzestupný trend nastoupený na počátku roku. A tím se dostáváme k protnutí těchto dvou klíčových tendencí a světe div se, bude to s největší pravděpodobností do konce měsíce listopadu. Tím se následně lépe ukáže, jakým směrem doopravdy míříme.

Co se týká samotné ceny, tak momentálně se stále nacházíme v období konsolidace a pravděpodobně ve druhém období akumulace, které je příznačné pro počátek býčího trhu. Hádat cenu BTC je jako věštba z koule, nicméně osobně věřím, že cena se bude držet vzestupné tendence ( i když s největší pravděpodobností přijdou fake outy směrem nahoru nebo dolu.).

Fundamentální zprávy z prostoru jsou výborné,i proto bych cítil optimismus k ceně BTC a dokonce i altů do budoucna.

Halving za dveřmi

Dalším důvodem k optimismu je halving. Halving je v podstatě půlení odměn za vytěžený blok. Takže zatímco dnes musí trh každý den zpracovat 1800 BTC, tak v květnu příštího roku to bude pouze 900 BTC denně. Snížení inflace na polovinu bude mít a v historii mělo vliv na vývoj ceny BTC.

Jen si to představte. Každý den trh musí vykoupit 1 800 BTC. To je při dnešních cenách přibližně 15.5 milionů dolarů každý den. Každý den se tak vykupují nově vzniklé BTC a po půlení se samozřejmě tento přísun sníží a tudíž bude najednou každý den dostupných pouze 900 BTC. Poptávka tak s největší pravděpodobností trumfne nabídku a to požene cenu nahoru.

Vřele bych doporučil všem prostudovat graf stock to flow ratio, které ukazuje, jak důležitý je omezený počet jednotek v oběhu a jejich inflace. Tento model přibližně předpovídá cenu BTC a podle odhadů analytické společnosti Plan B může být cena BTC po halvingu poměrně rychle až 50 tisíc dolarů.

Právě překotná změna inflační politiky přinese to, čemu říkáme ekonomická bublina. Díky poklesu nabídky a velké poptávce se cena požene dále nahoru. Je to obyčejná setrvačnost, kdy další a další nově přichozí ženou spekulaci nahoru a bublina se nafukuje. Nakonec tak můžeme dosáhnout ceny mezi 100 - 300 k dolarů za BTC, právě kvůli efektu setrvačnosti silného pohybu a struktuře BTC.

Samsung, Čína a adopce

Dobré zprávy o adopci kryptoměn přichází ze všech koutů světa. Samsung vytvořil SDK (software development kit) pro ETH blockchain, čímž otevřel obrovské možnosti tvorby systémů na platformách samsungu, které budou interagovat s blockchainem ETH. To přivede nové programátory do světa blockchainu a lepší služby pro uživatele kryptoměn.

Čína se údajně chystá uvolnit regulace kryptoměn, což je sice ohraná písnička, ale stojí za to ji poslouchat, protože hraje významnou roli. Čína s velkou pravděpodobností spíše manipuluje ceny, jak tomu bylo v minulosti, ale otevření čínského trhu by bylo dobrou známkou pro budoucnost.

Adopce pokračuje také tím, že číslo bitcoinových bankomatů vzrostlo na 6000 po celém světě. To je sice stále málo, ale i tak symbolizuje nárůst počtu bitcoinmatů rostoucí zájem a profitabilitu.

Připojte se k našim spokojeným zákazníkům Poslední realizované obchody
Prodej
0,7171 ETH 19.7.24
Prodej
0,7656 ETH 18.7.24
Prodej
0,0222 BTC 18.7.24
Výkup
0,0047 BTC 16.7.24
CHCI TÉŽ INVESTOVAT NEBO PRODAT

Zaujala Vás naše nabídka a rádi byste investovali do kryptoměn a nebo již kryptoměny vlastníte a rozhodli jste se je prodat a získat tak finanční prostředky? Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedené kontakty a nebo využijte formuláře výše.